فرمانداری گرمساز
ENGLISH
جلسه کارگروه تنظیم بازار به منظور عرضه و نظارت بر قیمت مرغ و تخم مرغ بر بازار شهرستان گرمسار به ریاست وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار  در سالن اجتماعات امام علی فرمانداری برگزار گردید. 1399/04/31
جلسه مشترک کارگروه تنظیم بازار شهرستان های گرمسار و آرادان به منظور تعدیل قیمت و عرضه مرغ و تخم مرغ با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان
جلسه کارگروه تنظیم بازار به منظور عرضه و نظارت بر قیمت مرغ و تخم مرغ بر بازار شهرستان گرمسار به ریاست وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار در سالن اجتماعات امام علی فرمانداری برگزار گردید.

وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار ضمن تأکید در خصوص اجرایی کردن مصوبات تنظیم بازار افزود: تولید مرغ و تخم مرغ در شهرستان گرمسار و آرادان فراتر از  مصرف شهرستان در منطقه تولید می‌شود بنابراین افزایش نظارت‌ها و نیز ساماندهی عاملان توزیع و اصلاح شبکه توزیع به منظور رسیدن این قلم غذایی به مصرف کنندگان با قیمت مصوب ضرورت دارد.

فرماندار شهرستان گرمسار در ادامه تصریح کرد: مسوولان در توزیع و عرضه تخم مرغ و مرغ  ابتدا به تامین میزان مورد نیاز شهرستان برای جلوگیری از افزایش قیمت توجه کنند و سپس مازاد این قلم غذایی به خارج از شهرستان ارسال شود.

مقام عالی دولت  اضافه کرد: افزایش بازرسی و نظارت‌های دستگاه‌های مرتبط به ویژه تعزیرات حکومتی برای جلوگیری از افزایش قیمت، بروز تخلفات و تنظیم و کنترل بازار امری  ضروری است.

وی با بیان این که باید رابطه ای منطقی بین تولیدکننده، توزیع کننده و مصرف کننده وجود داشته باشد تأکید کرد: باید برای کنترل و تعدیل قیمت کالاها در بازار شهرستان تلاش شود و بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار کالاها به فروش برسند تا رضایت مندی مردم را به دست آوریم.

تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal