فرمانداری گرمساز
ENGLISH
وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار: حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار قرار دارد 1399/04/31
وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار از شرکت گچ برگ باتیس بازدید به عمل آوردند.
وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار: حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار قرار دارد

وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار با اشاره به این که باید بتوان زیرساخت‌های کشور را از لحاظ عوامل تولید، نوآوری، تکنولوژی های روز دنیا و همچنین حمایت‌های دولتی و قانونی تقویت کرد افزود : توانمندسازی حوزه‌های نوآور در تولید و صنعت از الزامات روز کشور برای رسیدن به توسعه‌یافتگی است.

 فرماندار شهرستان گرمسار در ادامه با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که بارها بر جلوگیری از خام فروشی تاکید کرده اند تصریح کرد : این واحد تولیدی تولید گچ برگ می کند که امروزه در صنایع ساختمانی بسیار ارزشمند است و با تکنولوژی های روزی که وارد می شود و استفاده می شود هم جلوگیری کنیم از خام فروشی و هم رونق تولید در عرصه های مختلف و اشتغالزایی را به همراه داشته باشد .

وحید رجایی با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی با وجود تحریم ها در خط اول مبارزه هستند افزود : از یکی از واحدهای تولیدی بازدید کردیم واحد تولیدی که بنا دارند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ظرفیت های نوآوری موجود در ایران این واحد را توسعه بدهند، مسائل و مشکلات بیان شد پیگیری های لازم صورت گرفت . با این طرح توسعه در طول شش ماهه آینده اگر موانع رفع شود و به خط تولید برسند 250 نفر مشغول به کار می شوند و همچنین با تولید بیشتر و صادرات می توانند برای اقتصاد کشور ارز آوری داشته باشند.

گچ برگ باتیس زیر مجموعه گروه صنعتی گیتی پسند است که با تولیدسالیانه 10 میلیون متر گچ برگ با 150 نفر اشتغالزایی دارند که انشاء الله با طرح توسعه برای خط تولید دوم به 250 نفر افزایش پیدا می کند .

تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal