فرمانداری گرمساز
ENGLISH
سروان بقایی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان گرمسار و هیئت همراه با وحید رجایی فرماندار این شهرستان در خصوص مسایل و مشکلات پلیس راهور شهرستان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کرد. 1399/04/30
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان گرمسار با وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو کرد
سروان بقایی پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان گرمسار و هیئت همراه با وحید رجایی فرماندار این شهرستان در خصوص مسایل و مشکلات پلیس راهور شهرستان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کرد.

وحید رجایی فرماندار شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه  ایجاد تعامل مثبت و هم افزایی بین اعضای شورای ترافیک و مجموعه راهور افزود: شناسایی و اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان بسیار ضروری است و بافت هندسی شهر نیاز به بازنگری دارد که با توجه به این موضوع طرح های ارائه شده باید از پشتوانه کارشناسی و علمی لازم برخوردار باشد.

فرماندار شهرستان گرمسار در ادامه تصریح کرد: هر گاه در تصمیم گیری و انجام کارها ، فرهنگ سازی مناسب و رضایتمندی مردم در آن لحاظ شود ، نتیجه بهتری عاید جامعه خواهد شد.

مقام عالی دولت همچنین به بی حاشیه بودن نقش پلیس راهور در جامعه اشاره نمود و گفت : بی حاشیه ترین پلیس، پلیس راهنمایی و رانندگی می باشد که مردم با دیدن آن ها احساس امنیت و آرامش می کنند و این بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: احداث ساختمان جدید راهور در حال انجام است و به این ترتیب بخشی از امکانات لجستیکی نیروی راهور فراهم می شود که زمینه ارتقای خدمت رسانی به مردم شهرستان را در پی خواهد داشت.

فرماندار شهرستان گرمسار با تأکید بر ضرورت برخورد شایسته همراه با رعایت ادب و احترام فرمانده پلیس ، و مجموعه تحت امر را با مردم جزو وظایف و اولویت کاری آنان برشمرد و گفت: با توجه به مسئولیت و نقش پلیس راهنمایی و رانندگی در امور ترافیکی و جاده ای، سعی کنید تا امکانات راهور در شهرستان ارتقا یابد.

تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal