فرمانداری گرمساز
ENGLISH
ديدار رئيس و معاون دانشگاه اديبان با فرماندار شهرستان گرمسار 1396/01/30
ديدار رئيس و معاون دانشگاه اديبان با فرماندار شهرستان گرمسار
در اين ديدار به بحث و تبادل نظر پيرامون برنامه هاي آتي دانشگاه و تاكيد بر هم دلي و تعامل هرچه بيشتر مسئولين شهرستان با مجموعه دانشگاه پرداخته شد.
طاهري فرماندار شهرستان با توجه به اينكه دانشگاه اديبان در گرمسار در حوزه دانش بنيان پيشرو مي باشد اظهار داشت:حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات(آي.سي.تي) يكي از حوزه هاي پردرآمد است اما نتوانسته ايم از ظرفيت در آن استفاده كنيم.
وي افزايش فناوري ارتباطات وتوسعه خدمات الكترونيك را گام موثري در خلق ثروت و بهبود فضاي كسب و كار و اشتغال توصيف و بيان كرد: به دنبال عملياتي شدن ايجاد نهضت توليد نرم افزار، محتوا و جهش در ايجاد اشتغال در بخش آي.سي.تي گرمسار هستيم.
وي نقش دانشگاه را براي ايجاد فناوري و خلق ثروت حايز اهميت دانست و خاطر نشان كرد:  با تقويت شركتهاي دانش بنيان و صنعت آي.سي.تي مي توان ضمن كمك به حل مشكل اشتغال، زمينه استفاده از استعدادهاي مختلف را نيز در اين حوزه به خوبي فراهم نمود.در ادامه پور بشاش در خصوص عملكرد دانشگاه و برنامه هاي پيش بيني شده مطالبي را عنوان نمود.
تعداد بازدید: 125
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: گرمسار-بلوار شهيد بهشتي-روبروي خيابان سپاه - فرمانداري گرمسار- ايميل :info.garmsar@ostan-sm.ir - تلفن عمومي:02334224040 – 02334222214 نمابر:02334221733

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری گرمسار می‌باشد.
Powered by DorsaPortal